Love Forever 11( A Story of Love Birds)

Love Forever( A Story of Love Birds) ...11
Love Forever( A Story of Love Birds) …11

Click here part-10

ମୁଁ କହିଲି ତୋ ପାଖରେ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଅଛି ଛାଡ଼ ଆଉ କିଛି ପଚାରିବି ଆଚ୍ଛା କହ ତୋ ସହିତ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି କେତେ ଦିନ ତୋତେ ନ ଦେଖି ରହିଛି ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପରେ ମିହିର ଉତ୍ତର ଦେଲା ଏବଂ ସେ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ରେ ମିହିର କୁ ଚାହିଁ ରହିଲି । ସେ ଉତ୍ତର ଥିଲା । ଯେ, ଆଜିକୁ ମିଶେଇ 3803 ଦିନ ଏବଂ ତୋ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇନି 148 ଦିନ ଏବଂ ବାକି 3655 ଦିନ ଆମେ ଦେଖା କରିଛୁ ।
ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁ ଏତେ ହିସାବ ରଖିଛୁ । ମିହିର କହିଲା ହଁ, ଆଉ କଣ ପଚାରିବା ର ଅଛି ପଚାର। ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କିଛି କହ ଯାହା ମୁଁ ଜାଣିଛି କିନ୍ତୁ ମନେ ନାହିଁ ଅବା ମୁଁ ଜାଣିନି ?
ମିହିର କହିଲା ଶୁଣିବୁ ତେବେ ଶୁଣ । ତୋର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାହା ଯାହା ମୋର ମନେ ଅଛି ତାହା କହୁଛି ଶୁଣ ।
ତୁ 57 ଟି ଡ୍ରେସ କିଣିଛୁ, 173 ଥର ମୋ ଗୋଡ଼ରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇଛୁ, 213 ଥର ତୋର ମୋର ଝଗଡା ହୋଇଛି । ୬ ଥର ମୋତେ ହଗ୍ କରିଛୁ

ତୁ ଆମ ଘରକୁ 2 ଥର ଯାଇଛୁ । ତୁ ମୋ ନୋଟ୍ କିମ୍ବା ବହି ଭିତରେ 184 ଥର I Love You ଲେଖି ରଖିଛୁ । 17 ଥର ମିଛ କହି ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁ ରାଣ କହିଛୁ ଏବଂ ପରେ ସତ କଥା କହିଛୁ ।29 ଥର ମୋ ପାଇଁ ତୁ ପୁଅ ଅବା ଝିଅ ମାନଂକ ସହିତ ଝଗଡା କରିଛୁ। 215 ଥର ନିଜ ସାଇକେଲ ଟାୟାର ର ପବନ ଛାଡ଼ି ମୋ ସାଇକେଲ ରେ ବସି ସ୍କୁଲ୍ ଏବଂ କଲେଜ୍ ଯାଇଛୁ । ମୋତେ ସାର୍ ଗାଳି ଦେବା ପରେ ତୁ ସେ ସାର୍ ଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ 19 ଥର ମୋ ଆଗରେ ଗାଳି ଦେଇଛୁ । ମୋ ପାଇଁ 227 ଥର ନିଜ ଘରୁ ଟିଫିନ୍ ଆଣି ଦେଇଛୁ । ମୁଁ କହିଲି , ରହ ରହ, ଆରେ ତୁ ଏତେ ହିସାବ କେମିତି ରଖିଛୁ ।

ମିହିର କହିଲା ଏମିତି ମନେ ଅଛି। ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି, ଓଃ ମାଇ ଗଡ୍, ମୁଁ ତ ଭୁଲି ଯାଇଛି ଯେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ କଲେଜ୍ ଟପ୍ପର ସହିତ କଥା ହେଉଛି । ଆଚ୍ଛା ତାହା ହେଲେ ତୋର ସବୁ ମନେ ଥିବ ତ । ମିହିର କହିଲା ସବୁ ତ ମନେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିବି ।
ମୋର ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା , ନଦୀରେ କେତେ ଥର ମିଶି ଗାଧେଇଛୁ । ମିହିର ର ଉତ୍ତର ଥିଲା , 83 ଥର ଏବଂ 19 ଥର ତୋତେ ଆଉ 22 ଥର ମୋତେ ଜ୍ଵର ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଏତେ ସବୁ ମନେ ରଖିଛୁ । ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ମିହିର କୁ ପୁଣି ଥରେ କୁଣ୍ଢେଇ ନେଲି। ମିହିର ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲା ଏଇଟା ସାତ ନମ୍ୱର୍ ହେଇଗଲା ।
ତାପରେ ଦୁହେଁ ହସିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି , ହଉ ସେ ବିଷୟରେ ମୁଁ ତୋତେ ପରେ ପଚାରିବି ଏବେ ସେ କଥା ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ କଥା ହେବା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ବର୍ଷେ ପରେ ଆସିଲେ। ମୋତେ ଭୁଲି ଯିବୁନି ତ? ମିହିର କହିଲା ଭୁଲିବା ସ୍ଥିତି ମୋର ତ ନାହିଁ, ତୁ ଭୁଲିଯିବୁ କି କହ? ମୁଁ ଉତ୍ତର ଦେଲି, ମୋର ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୋତେ ଭୁଲିବି ନାହିଁ।
ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭଲରେ ଯାଆ ଏବଂ ଏବେ ଯେମିତି ଅଛୁ ଠିକ୍ ବର୍ଷେ ପରେ ମୋତେ ସେମିତି ମିହିର ଟିଏ ଦରକାର । ମିହିର କହିଲା ମୁଁ ତ ବଦଳିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଗୋଡ଼ରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇବାକୁ ଈଛା ହେଉଛି।
ମିହିର କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି। ମିହିର ମୋ ଚୁଟି କୁ ନେଇ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗୋଲ ଗୋଲ କରି ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ସେଠୀ ବସି କଥା ହେଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଗଲା ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଆସି ଦେଖା କରିବୁ ।
ମିହିର କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ୍ତ ରେ ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସକାଳ ୭ ଟାରେ ଠାକୁରାଣୀ ପାଖେ ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବୁ । ମୁଁ ସେଠୀ ଆସି ଦେଖା କରିବି ନହେଲେ ଅନ୍ୟ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବା। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମାନିଗଲି । ଶେଷରେ ମୁଁ ମିହିର କୁ ଛୋଟିଆ ପ୍ରଶ୍ନ ଟିଏ ପଚାରିଲି ଯେ, ତୁ ଏତେ ଦିନ ମୋ ସହିତ ରହିଲୁଣି କେବଳ ମୁଁ ହିଁ ତୋତେ ହଗ୍ କରେ ତୋ ପଟୁ ତ କେବେ କରିନୁ ନା ତୋତେ କେବେ ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି??

ମିହିର ର ସୁନ୍ଦର୍ ଉତ୍ତର ଥିଲା। ତୋର ଇଚ୍ଛା କୁ କାଟିବାକୁ ଯାଇ ମନା କରିବି ତେବେ ତୋତେ ଦୁଃଖ ହେବ ଏବଂ ତୋର ପ୍ରଥମ ହଗ୍ ପରେ ମୋତେ ଅଳ୍ପ ଖରାପ ଲାଗିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ସାଧାରଣ ଭାବେ ଆପଣେଇ ନେଲି କିନ୍ତୁ କିସ୍ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ, ଯଦି କିସ୍ କରିବା ତେବେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ର ଛବି ଉପରେ ଅଳ୍ପ ଦାଗ ଲାଗିଯିବ ।

ତୁ ଚାହୁଁଚୁ ଯଦି କରିପାରୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାହେଁ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ତୋ ସହିତ ସେମିତି ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ହେବା ଦରକାର ଯାହା ଏ ଦୁନିଆର ପ୍ରେମ ଇତିହାସରେ ତଥା ଆମ ଜୀବନର ଇତିହାସ ରେ ଏକ ଅନନ୍ୟ ସ୍ମୃତି ହୋଇ ରହିବ ଏବଂ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ର ଆରମ୍ଭ ଆମ ବିବାହ ପର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।
ଆଜି କାଲି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ଦେହ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ତୁଳନା କରି ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋ ପକ୍ଷେ ତାହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଓଲଟା ଏବଂ ଆମ ସଂପର୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୁଦ୍ଧ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହେବା ଦରକାର ଏବଂ ମୁଁ ଚାହେଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅପେକ୍ଷା ଆମ ସଂପର୍କ ସବୁଠୁ ନିଆରା ହେବା ଦରକାର।
ଏବେ ତୁ କହ ତୋର ଯଦି ଇଛା ଅଛି ତେବେ ତୁ କିସ୍ କରିପାରୁ । ପ୍ରକୃତରେ ସେଦିନ ମୋର ଇଛା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମିହିର ର ଏହି ସୁନ୍ଦର୍ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବଦଳିଗଲି ନିଜକୁ ବହୁତ୍ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିଲି ଏବଂ ମିହିର କୁ ମନା କରି କହିଲି ରୁ ଯଦି ସେ ସମ୍ପର୍କ କୁ ପବିତ୍ର ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ତେବେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଦାଗ ଲଗାଇବାକୁ ଚାହିଁବି ନାହିଁ ।
ତାପରେ ମୁଁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ମିହିର କୁ ହଗ୍ କରିଲି ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଖିରେ ଟୋପେ ଟୋପେ ଲୁହ ଥିଲା , ଲୁହ କୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଯାଇ ହସିବା ପାଇଁ ମିହିର କୁ ପଚାରିଲି ହଗ୍ କରି ଭୁଲ କରିନି ତ? ମିହିର ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାହିଁ କରିଲା । ତାପରେ ଦୁହେଁ ଫେରିଗଲୁ ।
ତାପରେ ମିହିର ମୋତେ ମନ୍ମଥ ର ସାଙ୍ଗ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଆସିଲା ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ଘରକୁ ଆସିଲୁ। ଘରେ ମା ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ କରି କହିଲେ ମିହିର ର କେତେଦିନ ଟ୍ରେନିଂ ଅଛି। ମୁଁ ଦୁଃଖରେ କହିଲି,ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପୁରା। ବୋଉ ପଚାରିଲେ ସେ ଚାକିରି କରି ତୋତେ ଭୁଲି ଜୀବନୀ ତ? ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କିଏ ଭୁଲିଯିବ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ନା ମୁଁ ତାକୁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବୁ ନାହିଁ । ସେତେବେଳେ ବାପା ଆସିଗଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଚୁପ୍ ହୋଇଗଲୁ ।
Part-12 ରେ ପଢ଼ିବେ : (ଯଦି ମୋ ବାୟାଣୀ ପାଇଁ ମୋତେ ଭଗବାନ ଯୋଡ଼ି ରଖିଥିବେ ତେବେ ଏ ଦୁନିଆର କେତେ ଝଡ଼ ବତାସ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଆମ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କୁ କେହି ଅଲଗା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ)
Bhuyans Blog

ଉପର ଲିଙ୍କ୍ କୁ ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ସେଭ କରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଅନୁସାରେ କାହାଣୀ ପଢନ୍ତୁ।
ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଗଳ୍ପ କିମ୍ବା କବିତା କୁ ଏମିତି ଅନଲାଇନ ରେ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ତଳେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା Whatsapp ଲିଙ୍କ୍ ରେ ନିଜ Article ପଠେଇ ପାରିବେ ।
Click Here and send your Article (Whatsapp Link)
ଏହି ଗଳ୍ପ କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ Page ତଳକୁ Scroll କରନ୍ତୁ ଏବଂ Whatsapp Button ଉପରେ କ୍ଲିକ କରି ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।
ଅନ୍ୟ କାହାଣୀ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ତଳେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା Telegram Channel ର ଲିଙ୍କ୍ କୁ କ୍ଲିକ୍ କରି ଜଏନ କରନ୍ତୁ ।
Telegram Link

ପାଠକ ବନ୍ଧୁ କାହାଣୀ କୁ ପଢିବାରେ ସମୟ ଦେଇଥିବାରୁ ଆପଣକୁ ବହୁତ୍ ବହୁତ୍ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ।

If you like this story so share to your friends, Thanking You.

2 thoughts on “Love Forever 11( A Story of Love Birds)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *